Obserwatorzy

wtorek, 14 sierpnia 2012

Prezent i wachlarz znad morza :)

Cześć!
Wczorajszy dzień był w miarę względny.W końcu po kilku miesiącach z powrotem zabrałam się do ćwiczeń fizycznych , które często odkładałam. Udało się! Ćwiczyłam ok. 60 minut , co jest dla mnie w ogóle rewelacją i planuję to powtórzyć dzisiaj. Na razie czeka mnie jeszcze sprzątanie z okazji tego iż jutro jest święto. Chyba jako nie jedyna nie lubię generalnych porządków , no ale cóż :(
Chciałam Wam pokazać jaki prezent dostałam od mojego ukochanego po tym jak w sklepie mało co nie padłam z wrażenia ujrzawszy KUBEK Z JAPOŃSKIMI ZNAKAMI. :) Mój chłopak wie o tym , że dla mnie nawet najmniejsza rzecz która posiada jakieś azjatyckie znaczki jest najlepsza niż jakaś inna największa , która ich nie posiada. Także jeżeli chodzi o prezenty dla mnie to są raczej trudno dostępne haha. Dobra , dobra , a teraz Wam chcę go pokazać :

No więc tak on się prezentuje :D Uważam , że jest przepiękny <3
A mój wachlarz , który zakupiłam nad morzem w Międzyzdrojach wygląda tak :

 Uważam , że jest świetny i fajnie będzie się komponował do mojego nowo wyremontowanego pokoju , który niedługo będzie odnowiony. W przyszłym tygodniu zaczynam remont , mam nadzieje , że będzie pokój wyglądał cudownie po skończeniu :)
Piszcie jak Wam się podoba notka w komentarzach , a ja uciekam sprzątać !! :)
Sayonara <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano