Obserwatorzy

sobota, 18 sierpnia 2012

Happy.

Cześć Kochani! :)
Jestem prze szczęśliwa i chciałam Wam Serdecznie podziękować ponieważ wczorajszego dnia mój blog został wyświetlony aż 22 razy co jest przecudowne , a dzisiaj aż 4 :D . Wiem , że dla niektórych to nie dużo , ale ja jestem bardzo zadowolona :) Także dziękuję za wejścia i komentarze !! ^_^
Dzisiaj tak jak obiecywałam w poprzedniej notce trochę będzie o moim ulubionym kosmetyku czyli o Kremie do twarzy firmy Avon.
Dlaczego akurat taki krem? Nie wiem po prostu trafił w moje ręce przypadkowo i jestem z niego strasznie zadowolona :)
Jeżeli macie suchą skórę na twarzy to bardzo dobrze sprawdzi się do nawilżenia i rozświetlenia Waszej twarzy. Dzięki temu twarz nie wygląda na zmęczoną i ponurą , tylko zyskuje ładny promienny kolor :)
Tutaj dodaję Wam zdjęcie :
Tak on wygląda. Nie jestem w stanie określić ile kosztuje , bo trafił do mnie z całym zamówionym zestawem. W każdym bądź razie jest godny polecenia i zachęcam Was do wypróbowania go i zostawienia Swoich opinii na jego temat :)
A na razie to wszystko , uciekam już , do następnego razu :)
Papa :)


1 komentarz:

  1. Cześć!Wraz z firmą Renee zorganizowaliśmy konkurs w którym jest do wygrania dowolna para butów Renee(płaskie i z obcasem)!:)Więcej na temat konkursu znajdziesz tutaj-http://www.vanessapieretti.blogspot.com/2012/08/reneepl.html
    Zapraszam serdecznie!:)(Bardzo przepraszam jeśli nie lubisz takich komentarzy)

    OdpowiedzUsuń

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano