Obserwatorzy

czwartek, 16 sierpnia 2012

O akcji karmimypsiaki.pl

Cześć!
Jak widzicie ja ciągle zmieniam wygląd mojego bloga , bo nie mogę coś dopasować idealnego dla siebie szablonu.W każdym bądź razie mam nadzieję , że ten już zostanie ponieważ jest całkiem względny. Cieszę się , że coraz więcej osób odwiedza mojego bloga. Dzisiaj napiszę notkę trochę o potrzebujących psiakach ze schronisk. Otóż nie wiem czy każdy z Was wie , ale na internecie jest bardzo głośno o akcji karmimypsiaki i mam nadzieję , że dużo osób o niej już słyszało , jednakże chciałabym Was zachęcić do karmienia psiaków na wyżej wymienionej stronie , ponieważ dzięki naszemu internetowemu klikaniu możemy dać psiakom całą miskę jedzenia , co jest moim zdaniem fantastycznym rozwiązaniem !! :) Dzięki nam zwierzaki mogą dostać całą miskę jedzenia w schronisku , tylko poprzez nasze klikanie internetowe.
Tutaj jeszcze zostawiam linka do akcji na facebooku gdzie zawsze wszystko pisze na bieżąco jeżeli ktoś by się bardziej zainteresował tym tematem Click! Profil Facebook ackji kamrmimypsiaki.pl  . Psiaki potrzebują pomocy!! Jeżeli ktoś może adoptować psiaczki to na pewno znajdzie więcej informacji na wyżej wymienionych stronach!! Nie bądźmy obojętni !! :)
JapaneseGirlKamira 

2 komentarze:

  1. Ja z reguły wchodzę na pajacyk.pl, a zwierzętom nigdy nie pomagałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja pomagam zwierzętom , bo uważam , że bardzo dużo ludzi pomaga innym ludziom , a o zwierzętach zapomina duża część społeczeństwa , to takie moje zdanie tylko :) Każdy robi jak uważa :)

    OdpowiedzUsuń

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano