Obserwatorzy

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Hej.
Nie miałam jakoś okazji opowiedzieć wam o rodzaju muzyki jakiej słucham.Cóż oczywiście jako nastolatka chcę łapać i podążać za nowymi trendami , ale myślę , że nie jestem jedyna.Kiedy nie słucham nowości amerykańskich artystów , to wtedy całkowicie oddaje się Azjatyckiej Muzyce <3.Uwielbiam ją ze względu brzmienia językowego ,a także z tego względu iż po prostu kocham Azję.
Takim moim ulubionym zespołem jest Koreański i zresztą chyba najpopularniejszy zespół w tamtych stronach czyli BIGBANG. Chłopcy z zespołu są cudowni , śpiewają przepięknie i to na prawdę jest niesamowite.
W ogóle Koreańczycy czy ogólnie Azjaci bardzo dobrze się ubierają.Według mnie są bardzo stylowi i nieziemsko wyglądają w róznie dobranych czasem niezgrywających się ciuszkach :D
Polecam zerknąć w wyszukiwarkę Google i ocenić styl ubierania i muzykę chłopaków :D.A tymczasem zamieszczam tu zdjęcie i filmik z youtube do piosenek chłopaków.
Więcej materiałów na ich temat znajdziecie tutaj:
www.youtube.com/bigbang
oraz tutaj
http://bigbangpl.wordpress.com/ 
Dziewczyny z Polski prowadzą tutaj na prawdę bardzo fajnie stronę o chłopakach :) Mają swój fanpage na facebooku ,a także kanał na youtube.Jeżeli wejdziecie na stronę , dalej wszystko znajdziecie sami.:)
Buziaczki i Pozdrawiam Serdecznie.
Dobranoc
JapaneseGirlKamirra.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano