Obserwatorzy

niedziela, 21 października 2012

Pou czyli gra na Androida

Witajcie!
Dzisiaj u mnie jest tak piękny słoneczny dzień , że aż człowiekowi chce się żyć! Jestem przerażona tą prognozą , że niedługo ma spać śnieg!! Jest to dla mnie szok....nie ciepie zimy...,no ale dzisiaj nie o tym.
Pamiętacie może taką gierkę z dzieciństwa , nie pamiętam jak ona się nazywałam , ale kupowało się takie "jajko" na breloczku i opiekowało się swoim zwierzakiem? Mam nadzieję , że ktoś z was kojarzy tę grę.
Więc dzisiejsza technika posunęła się o tyle do przodu , że taką grę możemy mieć na swoim telefonie z systemem operacyjnym ANDROID !!
Ja sama jestem użytkownikiem tej gierki na moim starym telefonie komórkowym (SE XPeria x8) , ponieważ na obecnym nie mogę jej mieć (Nokia Asha 302) , ale nie jest to dla mnie jakimś większym problemem :)
Uważam , że gierka jest wspaniała i strasznie wciąga. Jeżeli ktoś chce zagrać w taką gierkę to polecam ściągnąć ją z Android Market.
Co możemy robić z naszym zwierzakiem Pou?? Możemy go karmić , myć,dbać o jego zdrowie i bawić się z nim :)
Tutaj kilka zrzutów ekranu z gierki pobranych z google:
Oczywiście nasz Pou też rośnie!!


Mam nadzieję , że ktoś zechce sobie zagrać w taką gierkę i napisze mi swoją opinię.
Poprzez granie w gierki z naszym zwierzakiem i opieka nad nim zdobywamy pieniądze i levele , za które możemy kupić sobie wystrój mieszkanka lub ubranka dla POU :)
To chyba tyle na dzisiaj!! ;)
Buźka i miłej niedzieli !! ;]

2 komentarze:

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano