Obserwatorzy

wtorek, 16 października 2012

Magiczna odżywka do paznokci

Hej!
Jak wczoraj obiecywałam w notce , dzisiaj chciałabym wam napisać o odżywce do paznokci jaką zaczęłam stosować.Dobra więc może zacznijmy od początku.
O czym będziemy mówić ?


Będziemy mówić o Skoncentrowanej Odżywce do paznokci TOTAL ACTION 8w1 firmy Eveline.
Producent zaleca nam używanie tej o to w.w. odżywki do paznokci łamiących się , rozdwajających itd. Odżywkę ta możemy zaliczyć do długotrwałej kuracji gdyż trwa ona 10 dni. Okey więc na czym polega cała ta kuracja 10-cio dniowa?
Cały cykl przez który będziemy używać nasza odżywkę polega na tym iż każdego dnia nakładamy po jednej warstwie odżywki na paznokieć. Po czterech dniach zmywamy i zaczynamy od nowa nakładanie warstw przez 10 dni. Pamiętajcie 1 warstwa odżywki= 1 dzień kuracji.
Czy naprawdę odżywka ta ma tak cudowne rezultaty??
Osobiście mogę wam powiedzieć , że jeszcze nie wiem ponieważ u mnie to dopiero półmetek tej kuracji dla paznokci.Jednakże podzielę się tym co zaobserwowałam przez cztery dni odkąd nakładam tą odżywkę.
Moje paznokcie znacznie się poprawiły pod względem fizycznym tzn. ich struktura się wzmocniła,nie rozdwajają się , podczas piłowania nie widać takiego efektu"odchodzącego płatka z pod paznokcia" i co najważniejsze nie łamią się !! :) Te obserwację dotyczą tylko 4 dni , mam nadzieję , że dalej będzie jeszcze lepiej.
Okey , więc cena takiej odżywki jeżeli ktoś był by zainteresowany to coś około 11 zł.
Ja w Rossmannie zapłaciłam za nią 10,50 także jest to jednak jakiś tam większy wydatek , no ale czego się nie robi dla pięknych i zdrowych paznokci.:D
 Jeżeli któraś z was skusi się na nią to chętnie posłucham waszych opinii na jej temat i będzie można stworzyć specjalną notkę , o opinii klientów :)
Mam nadzieję , że dzisiejszą notką nie będziecie zawiedzeni.
Zapraszam do notki : Help Wanted !! i proszę o pomoc , będę bardzo wdzięczna :)
Dobranoc !! :)
JapaneseGirlKamira

Ps. Planuję zmianę adresu bloga.Jeżeli się zdecyduję poinformuje was o tym z dwudniowym lub trzydniowym wyprzedzeniem. Ale to dopiero kiedy ktoś będzie tak miły pomóc mi z tym szablonem :)

3 komentarze:

  1. mój szablon to edytowany szablon bloggera;)

    OdpowiedzUsuń
  2. zresztą jest blog, który zajmuję się tego typu sprawami..szablon itd tylko nie pamiętam nazwy heh muszę go poszukać w moich obserwowanych :)

    OdpowiedzUsuń

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano