Obserwatorzy

czwartek, 16 sierpnia 2012

Crazy :)

Wiecie co siedzę tak sobie i czekam na mój film , który zresztą za chwilę będzie , ale mniejsza o to. Słucham sobie muzyki i tak bardzo mi się wkręciła jedna piosenka , że słucham jej cały dzień. Poszukuję w internecie wzorów sentencji Japońskiej , ponieważ do mojego nowego pokoju chcę mieć takową na ścianie. Jeszcze nie wiem co to będzie. W każdym bądź razie mam jeden pomysł i chyba będzie najlepszy :)
Jak już ta sentencja będzie na mojej ścianie to Wam ją pokażę , o ile będzie to możliwe :)
Jak pewnie widać pojawiło się na koncie Google moje zdjęcie , także możecie sprawdzić jak wygląda osoba , która do Was piszę. Mam nadzieję , że się nie przerazicie i nie uciekniecie ode mnie haha :)
Dobra to teraz zostawiam Wam tą piosenkę , która mi się tak bardzo wkręciła i lecę na mój serial. Wiem ,że wielu osobą ona się nie spodoba z tego względu iż nie lubią wykonawcy , ale mam nadzieję , że nie będzie aż tak źle , bo mnie ona napełnia pozytywnym myśleniem :)
Ps. Na zdjęciu profilowym "mam grzywkę" , której w rzeczywistości nie mam , ponieważ przymierzam się dopiero do jej zrobienia więc mam nadzieję , że mi to wybaczycie :)
Buziaczki :*
JapaneseGirlKamira


1 komentarz:

  1. Cześć. Chciałabym Cię zaprosić do konkursu,który jest u mnie na blogu - możesz wygrać pierścionek fly wings - http://www.malgorzata-m.blogspot.com/2012/08/konkurs-z-la-bellepl.html .
    Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano