Obserwatorzy

czwartek, 9 sierpnia 2012

Króliczki i SPK

Cześć.
Dzisiaj chciałam Wam trochę napisać o organizacji SPK (Stowarzyszenie Pomocy Królikom) , która zajmuje się opieką nad króliczkami.Stowarzyszenie pomaga porzuconym lub znalezionym króliczkom z ulicy , lub dba o to , aby odebrać króliczki właścicielom , którzy je krzywdzą i zapewnić im opiekę. Na prawdę SPK jest wspaniałą organizacją , która umożliwia adoptować króliczki lub jeżeli jesteśmy wolontariuszami umożliwia nam stworzyć króliczkom dom tymczasowy dopóki ktoś nie zechce ich zaadoptować.SPK pomaga chorym króliczkom wyzdrowieć,dba o ich dietę,a także o dużą ilość ruchu.Uważam , że to na prawdę cudownie , że jest taka organizacja , która dba o bezdomne lub chore zwierzęta.
Jeżeli chcielibyście mieć własnego króliczka zachęcam Was do adopcji maluszków , które czekają na kochający domek.Klikajcie na stronę stowarzyszenia oraz jeżeli chcecie polubcie ich na facebooku oraz DT SPK czyli Dom Tymczasowy w woj. Dolnośląskim , Azyl Króliczków w Sopocie oraz Oddział w Toruniu  :)
-Strona Główna SPK www.adopcje.kroliki.net
-Oddział Pomocy Królikom w Toruniu na facebooku http://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomocy-Kr%C3%B3likom-Oddzia%C5%82-w-Toruniu/264991250205669
-Biuro i Azyl w Sopocie na facebooku http://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomocy-Kr%C3%B3likom-biuro-i-azyl-w-Sopocie/156154614496079?ref=ts

Jak myślicie dlaczego te króliczki znalazły się właśnie tutaj?Dlatego , że ludzie są bardzo nieodpowiedzialni , kupują zwierzątko , a później jak się znudzi to je wyrzucają , bo jest im nie potrzebne.Ale pamiętajcie ZWIERZE NIE JEST ZABAWKĄ I ONO TEŻ CHCE ŻYĆ GODNIE ZE SWOIMI OPIEKUNAMI , KTÓRZY BĘDĄ O NIE DBAĆ !!
Przy okazji: SPK organizuje sprzedaż kalendarzy króliczkowych na wrzesień 2012-sierpień 2013.Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przekazany na pomoc króliczkom ( na zakup karmy i najpotrzebniejszych rzeczy np. do ich leczenia). Koszt takiego kalendarza to 10 zł + koszty przesyłki.Wszystkich , którzy są zainteresowani zapraszam na stronę SPK : http://www.przygarnijkrolika.pl/kalendarze  .Moim zdaniem kalendarz jest bardzo uroczy i sama zastanawiam się nad jego kupnem :).
A tutaj macie wszystkie potrzebne informacje jeżeli zachęciłam Was do adopcji , lub jeżeli macie już króliczka , związane z jego opieką,żywieniem,zabawą z króliczkami itd. :)
http://www.kroliki.net/pl

Mam nadzieję , że dzisiejsza notka Wam się podoba i zainteresuje Was cała sprawa adopcji króliczkom lub pomocy SPK w miarę swoich możliwości.
A jeżeli nie możecie zaadoptować króliczka , możecie przystąpić do Adopcji Wirtualnej , która polega na tym , że wybieracie sobie króliczka , którym chcielibyście się opiekować , a następnie dokonujecie co miesięcznej wpłaty na konto SPK na rzecz opieki nad "Waszym" króliczkiem.W ten sposób jesteście Wirtualnym Opiekunem takiego króliczka lub króliczków.Maluszki za to dostają wszystko co jest im potrzebne do zdrowego rozwoju i opieki nad nimi :)
Także zachęcam wszystkich do odwiedzin , a ja teraz już uciekam !! :)
Piszcie w komentarzach Wasze opinie na temat dzisiejszej notki itd. :)
Pozdrawiam Serdecznie i Życzę Miłego Dnia.
JapaneseGirlKamirra.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano