Obserwatorzy

poniedziałek, 30 czerwca 2014

Motywacja

Ponieważ ostatnio próbuję dbać o swoją figurę ,postanowiłam,że może to być bardzo fajny temat na bloga. Każda z was pewnie słyszała o Ewie Chodakowskiej.Podejrzewam,że nie jedna z was z nią ćwiczy. Chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze efekty?
Ja u siebie po 4 tygodniach zauważyłam znaczne zaznaczenie mięśni na nogach ,mniejszy brzuch i fajnie uniesioną pupę. Jednak co najbardziej mnie martwi to to,że moja waga wzrosła. Mam nadzieję,że niedługo się to zmieni.
Jak wyglądają moje eksperymenty "dietowe"?
Otóż staram się jeść posiłki o regularnej porze ( nie zawsze mi to wychodzi,ale próbuję)
Od dzisiaj ustaliłam sobie 1 dzień w tygodniu ( u mnie sobota) będzie dniem , w którym pozwolę sobie zjeść wszystko na co tylko będę miała ochotę.Mam nadzieję,że wytrzymam! :)
Staram się pić dużo wody co nie zawsze jest łatwe ,ale czuje,że woda staje się moim ulubionym napojem.
Przerzucam się na jedzenie owoców sezonowych jak i całorocznych. Staram się ,aby były to głównie owoce ,które zawierają dużo wody i składników korzystnych dla mojego organizmu,a jak najmniej cukru czy tego typu rzeczy.
No i oczywiście staram się minimalnie wykonywać jakieś ćwiczenia Ewy Chodakowskiej. Przyzwyczaiłam się do skalpela i tak go tłukę cały czas :) Oczywiście nie jest to łatwe ,ale mam nadzieję,że skutki będą w końcu widoczne , bo moja droga z odchudzaniem zaczęła się ok. 5-6 lat temu. Udało mi się schudnąć 8 kg kiedy to chodziłam na treningi Jujitsu ,ale oczywiście przestałam i przez jakiś czas trzymałam wagę ,ale później zaczęło się to odbijać nie korzystnie na mojej figurze.
Każda z nas marzy o pięknym ciele,lekko umięśnionym,a także o zdrowym odżywianiu , gdzie wcale nie jest to proste do zrobienia. :)
Ja walczę sama z sobą i mam nadzieję,że w końcu moje marzenie się spełni.
Teraz mam całe 2 miesiące na realizację swoich planów i postanowień i zaczynam właśnie od dzisiaj.
Mam nadzieję,że któreś z was również są na tej drodze co ja i dzięki temu będziemy mogły się wspierać.
Jak to mówią : "W kupie siła,w kupie moc!" A więc dziewczęta do dzieła !!! <3
Zostało nam trochę czasu do przyszłego lata ,bo na to jest za późno,ale na pewno się nam uda.
Motywacja jest najważniejsza.
Dobra kończę to moje przemówienie ,bo wyszło na pół bloga haha.;) Polecam obejrzeć filmik ,który zmotywował mnie do zmiany swoich nawyków.
Buziaki!
Ajiano

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytam każdy komentarz i za wszystkie bardzo dziękuję! ♥
Ajiano